הזמנת מנעולן בנהריה וסוגי מנעולנים שונים

השירותים שמנעולן מספק הם רבים מאוד, החל מפריצת דלתות רכב בית ועד התקנת מצלמות אבטחה לבית, לפני שאתם מזמינים מנעולן כדאי לוודא אם הוא מספק שירות מקצועי לבעיה שיש לכם.

מנעולן רכב

המנעולן הזה מספק שירותי פריצה לרכב, החל מפריצה שקטה לרכב (הכנסת מוט ברזל לתוך הרכב תוך שימוש בכרית מתנפחת) ועד שכפול מפתחות לרכב ועוד. בדר"כ זמן עבודה ממוצע של מנעולן בנהריה הוא 30 דקות וזמן ההגעה שלו תלוי באיזור שאתם נמצאים, באזור שהוא נמצא וכו'. המנעולן הזה גם יכול ע"י מכונה לייצר לכם מפתח חדש לרכב (במקרים שאיבדתם את המפתח המקורי והרזרבי) התהליך עולה יותר יקר משום שזה מצטריך שימוש במכונה שעולה המון כסף ורק מנעולנים וותיקים ומקצועיים מחזיקים במכונה כזו.

מנעולן חירום

המנעולן הזה מגיע אליכם בכל שעה, הוא זמין כמעט תמיד ועובד רק בלילות. כמו שישנם שכירים שעושים משמרות לילה, אז הפורץ מנעולים הזה עובד רק בלילות משום שהתשואה שלו מכל עבודה תהיה כמובן הרבה יותר (שירותי פריצה של מנועלן בלילה יעלו עד פי 3 משירותי פריצה ביום ובערב).

מנעולן עם חוש טכני מפותח

האיש מקצוע הזה יודע לפרוץ מנעולים וגם להתקין דברים טכניים וחשמליים כמו מצלמות אבטחה, עינית דיגיטלית וכו'. בדר"כ מנעולנים רגילים ופשוטים לא יודעים להתקין מצלמות אבטחה וגם לא מחזיקים במלאי כזה, אבל אם נפלתם על מנעולן שעבר הכשרה בתחום הזה, זכיתם! זה יחסוך לכם כמה מאות שקלים להזמין בעל מקצוע נוסף כי הפורץ הזה יספק לכם את השירותים האלה במחיר הרבה יותר נמוך (כי זה לא תחום העיסוק העיקרי שלו).

אז איך ניתן להיות יותר מוגנים לפריצות פוטנציאליות?

כולם יודעים שאין דבר כזה מנעול שהוא בלתי חדיר, הכל שאלה של זמן, יש מנעול שיקחו כמה שעות בודדות לפרוץ אותו ויש מנעול שעבודה מסיבית של חצי שעה תגרום לו להיפרץ, הכל שאלה של עלות מול תועלת. בית עם תכולה ששווה המון כסף צריך להשתמש בצילינדר בדרגה הגבוהה ביותר, אבל בן אדם שמשכיר דירה ואין לו תכולת דירה גבוהה לרוב ישתמש בצילינדר שעולה 200-250 ש"ח בלבד (כולל עבודת המנעולן).

המאמר שרשמו עזר לכם במעט? נשמח אם תרשמו בתגובות את החוויה שלכם בהזמנת פורץ מנעולים וגם את הסיבה שהזמנתם אותו לביתכם. נישמח גם לדעת את המחירים שבעל המקצוע דרש מכם וגם את שעת העבודה.